İstanbul Express Kurye

İstanbul Express Kurye

kurye
kurye

İstanbul Express Kurye

Her türlü gönderiniz için aracılık hizmeti sunan İstanbul Express Kurye, kaliteli hizmeti en müsait şartlarda mümkündür olabilecek en kısa müddette siz kıymetli müşterilerine hizmetlerini sürdürmektedir. Gönderinizi güvenle yerine vaktinde eriştirmeyi kendisine ilke edinen firmamız, gerene hizmet prensiplerini yerinde ve doğru bir biçimde güler yüzlü personeliyle kurye ihtiyaçlarınızda ihtiyaç duyulan hizmeti ileri teknoloji ve donanımla yürütmeye devam etmektedir. Çağrı merkezimize dilediğiniz an erişebilme olanağı sunarak, gönderinizi dilediğiniz adresten alarak gene dilediğiniz adrese moto kurye garantisi altında süratli bir biçimde ve en ekonomik biçimde eriştirme imkanı sunmaktadır. Sınır tanımayan hizmet kalitemiz şirketimizin esas prensiplerindedir. Bir telefon kadar uzağınızda ama bir o kadar da yakınınızdayız. Kurye hizmetimizden memnun kalmanız için çalışmaktayız.

Motor Kurye

Motor Kurye

Motorlu Kurye, adından da anlaşılacağı üzere taşıma işleminin sadece motor kullanılarak yapılan şeklidir. Son dönemlerde artan trafik koşullarında önemli ve acil gönderilerin teslimat şekli olarak en yaygın olarak tercih edilen kurye çeşididir Motorlu Kurye.

(daha&helliip;)

Paketinizi Adrese Ulaştırın

Paketinizi Adrese Ulaştırın

Yoğun İstanbul trafiğinde en kısa sürede kurye paketiniz müşterinize ulaşmış olacaktır.Gönderinizin aciliyetini çağrı merkezimize bildirin, size en uygun fiyatla motorlu kurye hizmetini sunalım.

Kurye Paketini Taşıtın

Kurye Paketini Taşıtın

İstediğiniz gibi kısa süreler içerisin de kurye paketiniz adrese teslim edilmektedir.

Paketinizi Teslim Edin

Paketinizi Teslim Edin

Kısa süreler içerisinde size göndermiş olduğumuz motorlu kurye elemanına paketinizi teslim edin.

Kurye Elemanı İsteyin

Kurye Elemanı İsteyin

7/24 Kurye paket gönderimi için Motorlu kurye elemanı talep ediniz.

0212 222 5620 – 0216 475 5448

Acil Moto Kurye Gönderimi

Acil Moto Kurye Gönderimi

Acil kurye için hemen motorlu kurye elemanlarımızla gönderim yapabilirsiniz.
banner_(1)

0212 222 5620  – 0212 222 5625 – 0216 473 0003
mustafafatih@istanbulexpresskurye.org